Що таке прозорі аукціони?


Відкритість сьогодні дуже важлива. Як наслідок, державним органам незмінно важко енергійно застосовувати електронізацію в документообігу, а також застосовувати спеціальні цифрові технології в різних сферах співпраці з приватними особами та підрядниками.

Не так давно почала працювати відкрита система державних закупівель Prozorro, яка покликана зменшити обсяг договірних угод між корумпованими чиновниками та державними органами. Проте брати участь у державних закупівлях за підтримки проекту Prozorro непросто; всі дії мають здійснюватися за підтримки Української універсальної біржі (УУБ) та інших великих обмінних платформ.

Необхідно пояснити основні переваги обміну. Основні переваги Української універсальної біржі. Сама платформа працює більше 6 років і викликає сильний інтерес у всіх торговців, які хочуть купити або продати свій товар. Однак, через те, що система Prozorro, яка допомагає державним структурам придбавати всі товари за відкритою схемою, почала діяти в країні, інтерес до УУБ сильно зріс.

Необхідно відзначити основні переваги сайту: є правова платформа з акредитацією системи державних закупівель Prozorro. Передбачається можливість брати участь у тендерах різних державних структур, і переможцем стане компанія, яка пропонує найнижчу вартість. Детальніше, з роками було прийнято якесь правило – заборонялося відображати реальні ціни на ті товари, які купувалися для державних установ. Відповідно до правил, узгодження інформації та порівняння реальних цін і тих цін, які були відображені в документації, прокуратура була зайнята, але досить рідко вона могла встановити порушення.

З цієї причини країна зробила універсальний та унікальний дизайн державних закупівель Prozorro, який діє надзвичайно відкрито, і кожен громадянин має право побачити всі товари, які купуються державними органами та за якою ціною, на інтерфейсі обслуговування. 

Основи малої приватизації в Україні

Державні підприємства можуть продавати будь-яке майно тільки на публічних онлайн-аукціонах на сайті Prozorro, відповідно до законодавства України.

У законі про продаж державного майна, прийнятому у 2018 році, все було продано приховано і спокійно для «своїх» клієнтів за виграшними цінами. Попередні показники допомогли процвітати корупції. Об’єкти продажу пішли з молотка практично безкоштовно і без особливого суперництва.

Невелика приватизація відноситься до продажу землі, будівель, фірм повністю або частково, різних акцій, що належать державі. Усі потенційні об’єкти продажу, де частка держави становить понад 50%, можна продати лише через Prozorro. Вартість об’єктів малої приватизації не повинна перевищувати 259 млн. грн. Автоматизований процес запобігає корупції та сприяє реальним ринковим цінам на нерухомість, що продається. Швидше за все, клієнти купуватимуть занепокоєний актив за виграшною ціною.

На таких аукціонах можуть бути виставлені різні державні активи. Взяти участь може будь -хто. Невелика приватизація відбувається згідно з тезою про проведення звичайних аукціонів.

Інновації Prozorro проявляються у доступності та публічності кожного процесу. З цієї причини до кінця аукціону клієнт жодним чином не може впливати на хід процесу та взаємодіяти з продавцями. Ознайомлення із запропонованими документами буде проведено після проведення аукціону. Користувачі на сайті УУБ зможуть взяти участь в аукціонах з продажу круглого лісу.

Лише в результаті справжньої Української універсальної біржі стало набагато зручніше продавати свою продукцію та пропонувати товари у великих кількостях. Підприємство, будь-який громадянин може взяти участь в аукціоні. Для цього вам потрібно виконати такі дії:

  1. Зареєструйтесь на віртуальній платформ
  2. Вивчити запропоновані дані.
  3. Віддайте перевагу найкращому формату лоту для себе.
  4. Переглянути дані про продаж майна.
  5. Зробити заявку на безпосередню участь у обміні через ваш профіль.
  6. Зробіть ставку.
  7. Стати переможцем торгів і оформити контракт.

Щодня всіх учасників інформують про організацію нових аукціонів та співробітника платформи, коли потрібна інформація про будь-яку особу. Біржа https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-lisomaterialiv-u-systemi-prozoro-prodazhi працює з 1997 року, і тому вона стає однією з найдосвідченіших послуг з продажу будь-якого товару чи послуги.