Продаємо ліс-кругляк з допомогою майданчика ТБ «УЕБ»


Наразі продаж лісу-кругляку критикують за порушення законодавчих норм. Тому треба користуватися послугами спеціалізованих майданчиків, які займаються продажем деревини, на зразок Прозорро. Електронна система торгів максимально законна та безпечна. Вся інформація публічна, до неї має доступ кожен охочий.

Перевага продажу необробленої деревини на сайті УЕБ

Портал «Українська Енергетична Біржа» допомагає користуватися сучасними інструментами для купівлі необхідних матеріалів. Для цього потрібно зареєструватися на сайті. Він гарантує рівні умови для всіх учасників аукціону.

Електронні торги доступні для:

  • громадян України;
  • вітчизняних підприємств;
  • закордонних компаній.

Всі учасники мають вчасно пройти реєстрацію і внести відповідні платежі.

Особливість такого типу продажу в тому, що він відбувається на підвищення ціни, а якщо переможець буде відсутній, то через деякий час проведуть нові торги зі зниженням розцінок. Але на таких умовах ціна не може бути нижчою за собівартість деревини.

По завершенню торгів переможець має внести передоплату в розмірі 10% за договором купівлі-продажу, який укладається в обов’язковому порядку.

Проект має наступні переваги:

  1. Допомагає досягти відкритої процедури продажу лісу.
  2. Усуває непрозорі механізми продажу деревини.
  3. Забезпечує громадськість відкритими та загальнодоступними даними про процес проведення та результати аукціону, ціни та учасників. Така інформація знаходиться в електронній системі обліку деревини.
  4. Дає можливість громадянам контролювати хід та результати відкритих аукціонів.

Завдяки продажам через Прозорро.Продажі можна вести моніторинг використання лісових ресурсів.

Процедура проведення продажу лісу-кругляку на Прозорро

Електронні торги на Прозорро значно відрізняються від інших існуючих. Аукціон sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi максимально доступний для громадськості і повністю прозорий. Всі дані будуть опубліковані на 44 майданчиках. Тому кожен бажаючий може ознайомитися з обсягами, вартістю, компанією замовником та переможцем аукціону. Дізнатися все це тепер можуть не тільки контролюючі органи, а й всі охочі.

Згідно з новим законодавством, торгувати деревиною можна через електронну систему у випадку, якщо лот має обсяг більше 150 куб. м. або його початкова ціна становить 200000 грн. і вище.

Такі умови допомогли лісозаготівельним організаціям отримати десятки мільярдів гривень на реалізації деревини. З цього можна зробити висновок, що продаж з допомогою публічних аукціонів – це один із самих перспективних видів діяльності,який потребує розвитку.

Завдяки Українській Енергетичній Біржі можна випробувати на собі всі переваги купівлі і продажу державної власності через аукціони в режимі онлайн. Напряму на сайті Прозорро реєстрація недоступна. Тому треба використати авторизовану акредитовану площадку УЕБ sale.ueex.com.ua. На майданчику публікуються всі торги, які будуть проводитися на Прозорро. Дізнаватися про новинки і подробиці відкритого продажу лісу-кругляку та іншого майна можна, якщо підписатися на Email-розсилку та зручний Telegram-канал. Також можна проконсультуватися по телефону з нашим менеджером. Він зможе відповісти на всі запитання, допоможе оформити заявку на участь в аукціоні.

Реалізація деревини з допомогою електронних аукціонів, а також використання системи обліку, дозволить прослідкувати за рухом ресурсу, процесом його купівлі-продажу. Обійти правила аукціону неможливо, оскільки кожна операція буде відображатися в електронній системі.