Продам соснові пиловники на електронному аукціоні Prozorro.


У деревообробній промисловості хвойні пиломатеріали широко використовуються як сировина для виготовлення різноманітних пиляних виробів. Традиційно це круглі лісові матеріали (колоди з ялини абососни, модрини), отримані шляхом поперечного зрізу довжини дерев.

З 1 лютого 2020 року деревообробні компанії можуть придбати хвойні пиломатеріали за допомогою безкоштовних конкурсних торгів, що проводяться на електронних сайтах Prozorro. В результаті постанови уряду про запуск нового проекту організації аукціонів з продажу лісу кожен може придбати дерево, заготовлене українськими лісогосподарськими підприємствами на офіційному сайті «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodam-pilovnik-sosni-na-elektronnomu-auktsioni-prozorroprodazhi/. Досвідчені експерти надаватимуть кваліфіковану підтримку та допомогу на всіх стадіях торгів, а сама процедура проводитиметься сумлінно та відкрито не тільки для учасників, но й для спостерігачів та контролюючих органів.

Продаж хвойних пиломатеріалів

«Продаж пиловочників із сосни» — тепер немає потреби гортати багато сторінок в Інтернеті, в пошуках оголошення. На сайті sale.ueex.com.ua учасники ринку неймовірно швидкоможуть знайти одне одного. Досить просто зареєструватися, а також ввести назву необхідної деревини в рядок пошуку на стартовій сторінці. Також є можливість вказувати бажаний регіон,  вибір сировини, склад, якістьта інше.

Параметридеревини фізичні є одним з основних об’єднань, які викликають занепокоєння учасників торгів на пиловочниках хвойних порід. Відповідно до загальновизнаних стандартів довжина таких пиломатеріалів вказується в метрах, ширина деревини, а також товщина –у міліметрах.

Продам соснові пиловочники на офіційному сайті Prozorro

Довгий час багато громадян стікались з більшістю перешкод, купуючи пиловочники з сосни, ялини або модрини. Не було прозорого механізму ціноутворення, керівники лесхозів вимагали хабарів, а закуплена деревина не відповідала указаним показникам якості.

Аукціон пиловочників хвойних порід, що відбувся на sale.ueex.com.ua, зробилипродажі необробленого лісу чесним та відкритим – не тільки для учасників процесу, але й для громадськості. Аукціони відкриті. Крім того, системаProzorro.Sale зроблена таким чином, що нереально побудувати тут звичну схему корупції.