Положення про продаж електроенергії


Відома платформа з продажу та купівлі електроенергії за доступною ціною під час аукціону набирає популярності в Україні. Це Українська товарна біржа енергетичної біржі. Всю інформацію на представленому сайті можна переглянути на офіційному веб-сайті https://aeaep.com.ua/info/rynky-z-iakymy-pratsiuie-asotsiatsiia-birzhovi-i-elektronni-majdanchyky/. Існує величезна кількість переваг при здійсненні торгів.

Регулювання торгів на електроенергію

Предметом аукціону є електроенергія — енергія, що виробляється на заводах електроенергетичної галузі і стає товаром, призначеним для здійснення операцій.

Інструкції щодо використання ПП БЕТС розміщені на офіційному веб-сайті організатора аукціону в Інтернеті з доступом до нього для зареєстрованих учасників аукціону.

Додаткові об’єкти

З метою виконання особливих зобов’язань сторін у відносинах ринку електроенергії щодо задоволення інтересів компанії в процесі функціонування ринку електричної енергії з метою задоволення вимог статті 62 українського закону «Про ринок електричної енергії «Енергія для надсилання та розподілу організатор аукціону організовує окремі спеціальні сесії з урахуванням вимог Положення.

При організації позачергової сесії процедура формування та проведення тендерів, укладення двосторонніх контрактів на електроенергію здійснюється безпосередньо з дотриманням Порядку та цього Регламенту, за винятком визначення рівня цін для купівля-продаж електроенергії, тобто ці ціни у двосторонніх договорах купівлі-продажу електроенергії не можуть перевищувати граничну ціну, визначену Положенням.

Переваги співпраці

Ця компанія, крім ціни, надає виняток з корупційної складової на фазі тендеру. Те саме на цьому порталі, всі транзакції є абсолютно прозорими та здійснюються відповідно до законодавства. Кожен має доступ до документації для перегляду та перевірки обгрунтованості рішення. Все знаходиться у відкритому доступі.

Ще однією великою перевагою є повністю електронний формат угоди. Завдяки цьому немає необхідності обходити владу та заповнювати величезну кількість документів.