Плюси участі у електронних торгах на ProZorro


Онлайн торги, на яких реалізуються товари чи послуги, є дуже зручним інструментом для ведення бізнесу. Через сервіс державних закупівель Прозорро можна укласти вигідну угоду з підприємцем чи компанією з інших регіонів України, придбати товари чи послуги за збалансованою аукціонною ціною. Через онлайн систему ProZorro також проходять всі угоди з купівлі-продажу продукції, робіт, послуг державними установами, комунальними підприємствами. Це вимога законодавства. Щоб почати продавати чи купувати на Прозорро, можна скористатися партнерським ресурсом Mega Sale. Інформацію про цю електронну біржу можна знайти за посиланням megasale.com.ua

Переваги участі у онлайн аукціоні

Сайт Прозорро розроблений таким чином, щоб забезпечити доступність до електронних торгів всіх бажаючих (які доведуть свою спроможність виконати умови виграного тендеру). Це онлайн платформа, на якій може зареєструватися підприємець, представник комерційної структури, співробітник органів державної влади та ін. Така прозорість та доступність забезпечує ринкові умови, збалансований попит та пропозицію.

Переваги продажу товарів чи послуг через онлайн платформу Прозорро:

  • Для продавців це можливість запропонувати свою продукцію широкому колу потенційних покупців. Чим більше бажаючих купити продукт, тим вище ціну можна встановити через систему аукціону. Крім того, для продавця електронні торги – це можливість розширити сферу діяльності та почати працювати з іншими регіонами.
  • Для замовників участь у тендері дає можливість придбати потрібні товари відповідної якості за ринковою ціною. Щоб стати учасником торгів, не потрібно кудись їхати та витрачати час та фінанси, прийняти участь у аукціоні можна, не виходячи з дому чи офісу.

Важливою перевагою для обох сторін є гарантія того, що умови угоди будуть виконані. Продавець укладає контракт з покупцем, в якому вказує всі деталі (продукцію, вартість, обсяг, умови поставки, права та зобов’язання сторін). Якщо якась із сторін не виконала умови, то угода може бути скасована. Наприклад, були поставлені товари, якість яких не відповідає заявленим. Чи покупець затримує оплату. Якщо питання не можна врегулювати, угода вважається недійсною і знову проводиться повторний аукціон. Продавець знову виставляє лот (продукт, який реалізується через платформу) на торги та проводить аукціон серед бажаючих придбати його продукт.