Аукціони в системі Прозорро.Продажі


Уряд планує запустити ринок землі в Україні з 1 липня. Власники землі, які мають потребу продати свою землю, мріють це зробити, а фермер прагне її викупити. У перспективі створення клубу, до якого увійдуть інвестори землі.

Певного прогресу в парламенті досягло й деяких інших планів законів про перетворення земель. Також керівництво країни намагається відновити функціонування розформованого рік тому Мінагрополітики та продовольства. Його було затверджено як головний орган виконавчої влади, що забезпечує освіту та реалізує державну політику у сфері земель. Повноцінна робота розпочалася у березні 2021 року.

Була представлена пілотна версія Національної інфраструктури геопросторових даних. Правда, вона працює в кількох містах і десятках обласних громад. Він був представлений лише Президенту України, а більш детально презентація на загальнодержавному рівні відбулася у березні 2021 року. 

Продаж лісу за допомогою системи Прозорро

Отримання та продаж необробленої деревини на онлайн-торгах системи Прозоро.Продажі

Найближчим часом усі аукціони будуть проходити за допомогою Прозорого.Продаж. Це нововведення перевірено на зразкових партіях. Подібний тест показав, що продаж у такий спосіб дає лише позитивні результати. Однією з найважливіших проблем, що стоять перед підприємцями, може бути розумне використання лісових ресурсів. Правда, не так давно запроваджено електронну систему обліку лісоматеріалів, яка відрізнялася стійкістю. Вона діє вже кілька років. 

Значним моментом є поява електронного аукціону, який допомагає забезпечити необхідну кількість високоякісної деревини. В одному місці зустрічаються обидві сторони договору, які знайшли один одного за універсальним запитом і вигравши пропозиції.

З появою інтересу до участі у відкритих торгах необхідно зареєструватися на спеціальній платформі «Українська енергетична біржа». Процес досить примітивний і займає трохи часу. Користуючись онлайн-торгівлею, слід пам’ятати, що тут все відбувається без посередників і прихованих платежів, а прямо і добросовісно. Головна перевага в тому, що для всіх учасників діють однакові правила.

Українська енергетична біржа надає безкоштовний доступ до особливо дорогої та термінової інформації про онлайн-торгівлю. Усі знайдені тут дані є актуальними та достовірними. Коли є необхідність дізнатися більше про тонкощі та секрети тріумфу при участі в онлайн-торгівлі, необхідно зателефонувати фахівцям за контактним номером телефону. Вони допомагають вирішити будь-яке питання і зрозуміти кожне. До уваги користувачів представлено захоплююче поширення листів. Додатковий шанс бути в курсі останніх новин – підписка, де публікується багато корисної інформації. Все це дозволяє зробити вибір у бік виключно виграшних та унікальних пропозицій.

Інновації у світі відкритих аукціонів

8 листопада система Prozorro провела 1-й земельний аукціон. На інтернет-аукціонах Дрогобицької та Кам’янко-Бузької міських рад Львівської області стартував ринок землі.

Першою на аукціон потрапила Кам’янко-Бузька міська рада. 200 соток на межі міста, надано під будівництво та подальше обслуговування комерційних будівель. Лише 3 учасники мали погляди на землю, у зв’язку з чим стартова ціна на період аукціону значно зросла: замість 704 тисяч на початку до 3,010 мільйонів гривень на стадії завершення. Результатом першого аукціону стала значна для міста сума, отримана на баланс, а для підприємця – земля для подальшого формування підприємницької діяльності.

А перша ділянка, орендована за підтримки Прозоро.Продажи, знаходиться у власності Дрогобицької міської ради. Його площа становить 1,3 га. Термін оренди – 3 роки, і за кожен з них переможець заплатить 227,6 тис. грн. За цю суму йому дозволили облаштувати зону відпочинку під ігровий та спортивний майданчики, бігові та велосипедні доріжки, кінотеатр та автостоянку.

На сьогодні система Прозоро.Продажі представило близько 550 тендерів, пов’язаних із продажем та орендою землі. На сайті Української енергетичної біржі подано їх перелік можливостей лотів, на котрі можна зробити ставку. Для користувачів, які хочуть максимально заощадити час, на біржі зроблено спеціальний Бот в телеграмі. При бажанні достатньо підписатися і вказати необхідні параметри: продаж або оренда, регіон, площа. Бот надсилає всі зареєстровані лоти на мобільний телефон одразу після їх публікації на Prozorro.В статті описані тільки мінімальні напрямки торгів, котрі проводяться за допомогою системи Прозорро.Продажі. Наприклад ви можете купити автомобіль чи майно банкрутів банків sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property. На сайті Української енергетичної біржі є багато корисної інформації про публічні та прозорі торги.